Середа, 21.04.2021
Професійно-технічне училище №88
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

     Бібліотека працює з дня існування училища з 1991 року  та організує свою роботу відповідно до «Положення про бібліотеку ПТУ-88 та вимог навчально-виховного процесу училища здійснюючи бібліотечно-інформаційне  та культурно-просвітницьке  забезпечення  навчально-виховного та навчально-виробничого процесів як в урочний так і в позаурочний час.

     Бібліотека доступна та безкоштовна для користувачів, а саме учнів, слухачів, викладачів, майстрів виробничого навчання, працівників структурних підрозділів училища.

     В бібліотеці  працює один штатний працівник на повну ставку.

     Загальний фонд бібліотеки складає 6936 примірник. До бібліотечного фонду входить навчальна, художня, науково-пізнавальна, довідкова, методична література.

      Комплектування фонду ведеться з джерел:

  • за рахунок коштів державного бюджету;
  • взамін книг, загублених користувачами;
  • передплата на періодичні видання.

     Бібліотека – це інформаційний центр, складова частина виховної, культурної, освітньої діяльності училища. Основним завданням бібліотеки є виховання гармонійної, морально досконалої особистості, відкритої для інтелектуального, духовного, творчого розвитку засобами книги.

      Незамінним джерелом знань і невичерпним джерелом духовного багатства кожної людини є книга.

      Бібліотека навчає читачів орієнтуватися у світі інформації, користуватися джерелами інформації, знати де і як можна підібрати необхідну літературу з певної теми.

 

      Учні ознайомлюються з Правилами користування бібліотекою.      Для інформування учнів, педпрацівників оформляється книжкова виставка «Нові надходження», один раз на два місяці вивішується інформаційний бюлетень «Нова педагогічна преса». Стенд «Бібліотечна планета» інформує про знаменну подію календаря, нові надходження, поради як стати справжнім читачем.

     Бібліотека спрямовує свою роботу на виховання в учнів інтересу до книги й читання, всебічне задоволення інформаційних потреб читачів.

     Без бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання учнів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів і батьків .

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021