Середа, 21.04.2021
Професійно-технічне училище №88
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ЗАВЄТНИЙ ЮРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
  Заступник директора з навчально-виробничої роботи
    загальний стаж -47 років
    стаж в ПТО - 41  рік

              Хто творить розумну і добру
                        
людину – найкращий майстер
                                              
–– ——

Великою повагою і довірою в учнів, їх батьків та працівників Магдалинівського   професійно- технічного училища  №88 користується заступник директора Завєтний Юрій Валентинович, який проробив в цьому навчальному закладі  з моменту його заснування.

Починалась його життєва стежина в  місті  Улан- Уде Бурятська АРСР , де 30 квітня 1945 року  він народився в сім'ї  Завєтних, мати працювала в лікарні, батько інженером на заводі.Тут й пролетіли його дитячі роки, тут Юрій закінчив сім класів. Наука давалась йому легко, тому в щоденнику були лише четвірки і п’ятірки.

  В 1957 році сім'я переїхала в місто Грозний. Як у 14 років правильно обрати  професію? Допоміг  батько, який вже здобував професію механіка.   Юрій зрозумів, що ця професія відкриває широкі перспективи у різних галузях народного господарства. Так і визначився.В 1959 році поступив на навчання в Грозненський нафтовий  технікум  по спеціалізації: обладнання хімічних та нафтопереробних заводів та 1963 році  отримав професію - технік механік. Але його не покидає думка про продовження навчання. В 1975 році пішов навчаться в Ростовський інститут інженерів залізничного транспорту по спеціальності: будівельні та дорожні машини і обладнання в 1981 році отримав кваліфікацію інженера механіка.

Свій трудовий стаж почав на Волжском хімкомбінаті в 1963 році машиністом - компресорщиком  5 розряду в цех виробництва кисню, азоту та  зжатого повітря. 1964 році працює машиністом 5 розряду в 45 цеху - пароводопосточання на Гроз хімкомбінаті.  1964 -1967 рр. служба в лавах Радянської Армії. В 1967 році працював слюсарем 5 розряду в залізно-бетонному цеху на заводі ЗБК тресту "Чеченгсельстрой", через рік вже працював механіком.

На при кінці 1968 року Юрій Валентинович почав свою діяльність в Профтехосвіті.  Свій перший досвід здобув в Грозненському спеціальному професійно-технічному  училищі  №1 інженером-технологом, 01.11.1970 році призначений на посаду майстра виробничого навчання. В 1983 році переведений в середнє міське ПТУ №11 заступником директора. В 1987 перевівся в спец. ПТУ№1 механіком, працював до 25.10.1990, цей заклад було ліквідовано та перетворено на Старосунженський учбово-виробничий комбінат. Де до 01.07.1991 року він працював заступником директора.

Зі своєю сім'єю, дружиною та двома доньками переїхав на Україну, і почалася друга професійна  хвиля  в ПТО. З 17.07.1991 року прийнятий в знов збудоване  сільське Магдалинівське ПТУ-88 викладачем спецдисциплін. В 1992 році в квітня місяці переведений на посаду заступника директора з навчальної роботи, у вересні цього ж року переведений на посаду заступника директора по навчально-виробничій роботі цього ж закладу. Сім місяців в 1999 році з травня по жовтень працював завідуючим господарства в КП Магдалинівський маслозавод". 17.11.1999 повернувся в рідне училище на посаду старшого майстра, з першого вересня 2000 року призначений на посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи де працює по сьогоднішній день.

                  У чому секрет тих, хто досягає успіху? Початковою умовою є, звичайно, наявність природного таланту та бажання його розвивати. Однак потрібна ще тривала копітка праця та самовдосконалення.41 рік він присвятив профтехосвіти. В 2003 році йому присвоєне звання "Викладач-методист "

Юрій Валентинович давно працює над проблемним питанням: «Підвищення ефективності уроків виробничого навчання шляхом раціонального використання форми і методів навчання». В своїй педагогічній діяльності  ставить перед собою мету - підготувати кваліфікованого, творчо розвинутого спеціаліста, який добре володіє професійними знаннями, навичками, творчою уявою. Щоб досягти її, на кожен урок виробничого навчання ставить перед собою та учнями чітке та доступне завдання, оптимально підбирає зміст і об’єм уроку, удосконалює методи проведення вступного, поточного і заключного інструктажів.

Особливу увагу  приділяє взаємозв'язку виробничого і теоретичного навчання. У дні теоретичних занять, Юрій Валентинович поряд з іншими видами педагогічної діяльності, відвідує уроки спецтехнології, матеріалознавства, електротехніки, фізики, хімії з метою забезпечення взаємозв'язку теорії і практики. Це дає змогу простежити за ефективністю реалізації визначених зв'язків теоретичного і виробничого навчання, внести корективи до планів їх здійснення, а також виявити професійні недоліки в підготовці майбутніх робітників і намітити шляхи їх усунення.

Юрій Валентинович обмінюється з колегами по роботі своїм досвідом з методики вивчення найскладніших тем навчальних програм з урахуванням нових досягнень науки і техніки і передового досвіду. Використовує такі форми, як зустріч майбутніх робітників з передовиками і новаторами виробництва, екскурсії до цехів підприємства замовника та технічні виставки.За 40 років педагогічної діяльності Юрій Валентинович  виховав тисячи кваліфікованих спеціалістів, чимало з яких – відмінники, талановиті майстри своєї справи.

Його гордістю є його донька, яка пішла по стопам свого батька, якій він передає свій досвід, Алла Юріївна вже працює 7 років майстром виробничого навчання, є незамінним його помічником.

Побажаємо професійного успіху Юрію Валентиновичу! Зі святом!

–– ——

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2021